NOWA SERIA H RADIOTELEFONÓW HYTERA
NOWA SERIA H RADIOTELEFONÓW HYTERA

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą serią H radiotelefonów Hytera!

 

UWAGA!!! STANY MAGAZYNOWE - DOSTAWY SPRZĘTU
UWAGA!!! STANY MAGAZYNOWE - DOSTAWY SPRZĘTU

W ZWIĄZKU Z PROBLEMAMI Z DOSTAWAMI SPRZĘTU RADIOKOMUNIKACYJNEGO PROSIMY PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA O KONTAKT Z DZIAŁEM SPRZEDAŻY W CELU POTWIERDZENIA TERMINÓW DOSTAW.

Dotacje dla OSP z WFOŚiGW
Dotacje dla OSP z WFOŚiGW

Zbliża się kolejna edycja dotacji dla OSP z WFOŚiGW. Celem programu jest podniesienie gotowości bojowej lokalnych służb ratowniczych poprzez doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt niezbędny do zapobiegania i likwidacji skutków katastrof naturalnych, ekstremalnych zjawisk atmosferycznych lub awarii technicznych, których skutki zagrażają życiu lub zdrowiu osób, mieniu albo środowisku naturalnemu.

Przypominamy że dotację można otrzymać na taki sprzęt łączności jak: 

  • Radiotelefon przenośny (Przystosowany do pracy na kanałach analogowych i cyfrowych.)
  • Ładowarka do radiotelefonu przenośnego
  • Radiotelefon przewoźny(Przystosowany do pracy na kanałach analogowych i cyfrowych.)
  • System selektywnego alarmowania
  • Megafon
  • Syrena alarmowa

Zbliża się kolejna edycja dotacji dla OSP z WFOŚiGW

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Firma RADPOL wraz z Motorolą życzą wszystkim wesołych, zdrowych i spokojnych świąt Bożego narodzenia!

MOTOROLA WM500 DLA URZĄDZEŃ Z FUNKCJĄ PoC
MOTOROLA WM500 DLA URZĄDZEŃ Z FUNKCJĄ PoC

NOWOŚĆ OD MOTOROLI! Dla wszystkich użytkowników urządzeń z funkcją PoC (PTT over Cellular) motorola stworzyła bezprzewodowy mikrofonogłosnik WM500. Dzięki smukłej wodoodpornej budowie, wytrzymałej baterii (praca na baterii do 40 godz.) oraz technologiom zapewniającym najlepszy dźwięk na rynku, WM500 pozwoli Ci skupić się na wykonywanych zadaniach nie  martwiąc się o komunikację nawet w najtrudniejszych warunkach.

BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH
BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH

Zestaw MDRLN6551B pozwoli Ci o rozszerzenie funkcjonalności swojego radia o mikrofonogłośnik bluetooth (zestaw jest kompatybilny z radiami z serii MOTOTRBO DM4000 oraz DM3000). Zestaw składa się z z mikrofonu z bramką bluetooth, bezprzewodowego mikrofonogłośnika bluetooth oraz ładowarki samochodowej. Cały zestaw działa na zasadzie plug-n-play dzięki czemu nie musimy poświęcać cennego czasu na karkołomną konfigurację sprzętu. 

 

TELO SYSTEMS
TELO SYSTEMS


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą produktów Telo Systems w naszym sklepie!

 

https://radpolradio.pl/pl/c/Telo-Systems/756

AKCESORIA AUDIO PHONAK
AKCESORIA AUDIO PHONAK

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą produktów PHONAK w naszym sklepie!

 

https://radpolradio.pl/pl/c/PHONAK/494

Motorola VX451 dla Kolejarzy
Motorola VX451 dla Kolejarzy

Motorola VX451

Motorola VX 451 uzyskała bezterminowe świadectwo dopuszczenia do eksploatacji typu dla radiotelefonu przenośnego przeznaczonego do pracy w kolejowych analogowych sieciach radiotelefonicznych

Motorola VX 451 to nowoczesne urządzenie o wodoszczelnej (stopień ochrony przed wodą i pyłem IP57), wzmocnionej konstrukcji. Radiotelefon posiada 3 programowane przyciski oraz możliwość zaprogramowania do 32 kanałów w 2 grupach. Do radiotelefonu dostępne są m. innymi akumulatory o dużej pojemności 2300mAh oraz skórzane futerały przeznaczone dla rynku kolejowego.

ANTENY PROCOM
ANTENY PROCOM

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą produktów PROCOM w naszym sklepie!

 

https://radpolradio.pl/pl/c/Procom/479

Nowe produkty Alfatronix
Nowe produkty Alfatronix

Udostępniamy Państwu w sklepie produkty Alfatronix, o które ostatnio poszerzyliśmy ofertę tego producenta w naszym sklepie. Dostępna jest również pełna gama produktów Alfatronix, więc gdyby Państwo nie znaleźli poszukiwanego produktu na naszej stronie prośmy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Koniec produkcji Motoroli TLKR T80 Extreme
Koniec produkcji Motoroli TLKR T80 Extreme

Motorola zakończyła produkcję modelu TLKR T80 Extreme, zostaje on zastąpiony nowszym modelem TLKR T82 Extreme o poprawionej wytrzymałości oraz ulepszonej ergonomii. 

UWAGA NOWOŚĆ!
UWAGA NOWOŚĆ!

      

Motorola EVX - S24 KOMPAKTOWY, DYSKRETNY I LEKKI

Zapewnij swoim pracownikom kompaktowe, dyskretne i lekkie radiotelefony, które umożliwiają wygodną komunikację w każdej sytuacji.
Wodo- i pyłoszczelny radiotelefon EVX-S24 powstał z myślą o trudnych warunkach pracy. Można go wygodnie nosić na pasku, w kieszeni lub przy klapie marynarki. Dwa tryby pracy, cyfrowy i analogowy, doskonale sprawdzą się w firmach wykorzystujących mieszane systemy łączności. W trybie cyfrowym użytkownik ma do dyspozycji funkcję redukcji szumów, która przekłada się na wyraźniejszy dźwięk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl