Systemy radiokomunikacyjne

Profesjonalne rozwiązania komunikacji radiowej firmy Motorola mają na celu poprawę bezpieczeństwa i wydajności Twoich zespołów.

Posiadamy duże doświadczenie we wdrażaniu dwukierunkowych rozwiązań radiowych firmy Motorola w środowiskach i operacjach wymagających bezproblemowej koordynacji i natychmiastowej komunikacji.
Od bezkompromisowych radiotelefonów policyjnych po eleganckie urządzenia podręczne dla firm - mamy wszystkie produkty i rozwiązania Motoroli, których potrzebujesz, aby zachować bezpieczeństwo i łączność.


Nasza firma współpracuje z wieloma branżami między innymi z agencjami bezpieczeństwa publicznego, służbami ratowniczymi, organizacjami charytatywnymi, energetyką, przemysłem, transportem, logistyką, handlem detalicznym i wieloma innymi. Posiadamy kod podmiotu gospodarczego NATO, NCAGE: 9BJ2H


Radiotelefony dwukierunkowe to technologia, z której korzystają przedsiębiorstwa na całym świecie - łączą ludzi wszędzie tam, gdzie potrzebują natychmiastowej i niezawodnej komunikacji. MOTOTRBO oferuje portfolio cyfrowych i analogowych radiotelefonów, które umożliwiają komunikację głosową i transmisję danych. Radiotelefony Motorola łączą w sobie najlepsze cechy dwukierunkowej łączności radiowej z najnowszą technologią cyfrową, umożliwiając natychmiastową komunikację, łatwe podejmowanie decyzji i bezproblemową koordynację.


Asortyment urządzeń MOTOTRBO jest ogromny, od serii 1000 do serii 4000. Wszystkie urządzenia posiadają atesty i są zgodne ze standardami wojskowymi (MIL), co czyni je najbardziej niezawodnymi urządzeniami komunikacyjnymi na świecie.


Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewoźnych radiotelefonów zainstalowanych w samochodzie, furgonetce, ciężarówce czy radiotelefonów nasobnych, przemienniki zainstalowane do pokrycia budynku biurowego, stadionu lub kampusu szkolnego, nasi technicy mogą wykonać to zadanie. Możemy również zaprojektować Twój system od podstaw.
Aby odciążyć Twój zespół i przyspieszyć pomyślne uruchomienie, nasi technicy mogą zająć się każdym aspektem instalacji, testując każdy element systemu w celu rozwiązania problemów przed uruchomieniem. Możesz mieć pewność, że radia, przemienniki, okablowanie, zestawy słuchawkowe, anteny i inne akcesoria działają tak, jak powinny i zapewniają oczekiwaną wydajność.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl