Motorola WAVE PTX TLK150

TLK 150_10degree Frt_W_Mic-1280x1280.jpeg
  • nowość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 2 526,30 zł 2526.30
Cena netto: 2 053,90 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Motorola Solutions
Kod produktu: 9615-3011E

Opis

TLK150 to połączenie szerokiego zasięgu ogólnoeuropejskiej sieci komórkowej z prostotą łączności radiowej. Zapewnia pracownikom niezawodną łączność grupową i indywidualną oraz poczucie bezpieczeństwa dzięki lokalizacji ich położenia na mapie.

Zapomnij o konieczności budowania lub utrzymywania kosztownej infrastruktury radiowej. Teraz możesz szybko wdrożyć komunikację bezprzewodową dla swojego zespołu bez potrzeby kosztownego i czasochłonnego licencjonowania widma lub ręcznego programowania całego systemu. 

Szybko uruchom swój zespół. Połącz szeroki zasięg ogólnoeuropejskiej sieci komórkowej LMR z dwukierunkową komunikacją radiową. Bezpiecznie obsługuj TLK150 podczas jazdy za pomocą jednego przycisku Push-to-Talk.

Skrócony opis podstawowych funkcji:

•  Zdalne zarządzanie urządzeniami (Over-the-Air)

•  Wydajna i smukła konstrukcja

•  Łączność Wi-Fi®

•  Śledzenie lokalizacji

•  Głośny i wyraźny dźwięk

•  Prywatne i grupowe wywołania PTT

•  Status dostępności w czasie rzeczywistym

•  Bezproblemowy roaming

•  Zgodność z wieloma sieciami

•  Zoptymalizowane przełączanie między sieciami komórkowymi a Wi-Fi

 

Funkcje i korzyści:

Ogólnoeuropejski system PTT („Naciśnij i mów”)* –  Dzięki łączności z systemami łączności radiowej (LMR) i smartfonami radiotelefon WAVE PTX rozszerza korzyści płynące z połączeń PTT („Naciśnij i mów”), niezależnie od tego, czy znajdują się oni w tym samym miejscu pracy, czy na drugim końcu kraju.

Samoobsługowe grupy rozmówne
Zachowanie kontroli dzięki zdalnemu zarządzaniu grupami rozmównymi w czasie rzeczywistym. Koniec z kablami do programowania radiotelefonów. Bezprzewodowa aktualizacja całej floty, bez konieczności dotykania choćby jednego urządzenia.

Rozwój razem z firmą
Nowe subskrypcje można dodać w dowolnym momencie, co umożliwia łatwe rozbudowanie systemu łączności grupowej w miarę rozwoju firmy.

Łączność Wi-Fi
Dzięki wysyłaniu i odbieraniu wywołań PTT za pośrednictwem kompatybilnych sieci Wi-Fi możesz pozostać w kontakcie wewnątrz przemysłowych budynków i w innych środowiskach, w których zasięg telefonii komórkowej może być ograniczony.

Łączność między różnymi platformami
Wzmocnij współpracę bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta zespół. Niezależnie od tego, czy mowa o pracownikach biura łączącym się z placem budowy, czy też pracownikach sprzedaży komunikujących się z magazynem — WAVE PTX umożliwia natychmiastową łączność pomiędzy radiotelefonem a smartfonem za pośrednictwem sieci 3G/4G i Wi-Fi.

Możliwości integracji z systemami radiowymi
Połącz się z posiadanymi już systemami MOTOTRBO™ Capacity Plus i Capacity Max i rozszerz zasięg swoich systemów trunkingowych na sieć ogólnoeuropejską*, aby uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji. 

Jeden przycisk, wiele zespołów
Współpraca na wysokich obrotach dzięki funkcji „Naciśnij i mów”. Możliwość kontaktowania się z wieloma zespołami jednocześnie i bezpieczna komunikacja za pomocą jednego przycisku.

STWORZONY DO PRACY
Korzystaj ze wszystkich zalet WAVE i wytrzymałego radiotelefonu. Wszystkie elementy radiotelefonu WAVE, stworzonego z myślą o biznesie, zostały zaprojektowane z myślą o komunikacji poprawie komunikacji między pracownikami i ich efektywności. Bez względu na to, czy chodzi o śledzenie lokalizacji i połączenia Wi-Fi, czy też o wytrzymałą konstrukcję bez odciągającego uwagę ekranu. Dodaj akcesoria, które są zgodne z Twoim sposobem pracy. Rozszerz wartość poprzednich zakupów dzięki akcesoriom kompatybilnym z modelem MOTOTRBO SL1600.

Wydajna i smukła konstrukcja
Płynnie przemieszczaj się między terenem a biurem dzięki smukłej konstrukcji, którą można obsługiwać jedną ręką. Komunikuj się z jednym pracownikiem lub z całym zespołem za pomocą przycisku „Naciśnij i mów”. Prowadź rozmowy w hałaśliwym otoczeniu dzięki głośnemu i wyraźnemu dźwiękowi.

Wytrzymała budowa
Już nigdy nie martw się o deszcz, kurz, ekstremalne temperatury, a nawet okazjonalny upadek. Radiotelefon WAVE PTX został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach.

Śledzenie lokalizacji
Łatwe zarządzanie personelem przy użyciu GPS pozwala zmaksymalizować bezpieczeństwo, sprawdzać status projektu, znajdywać szybsze trasy, modyfikować zadania i wysyłać członków zespołu tam, gdzie będą najbardziej potrzebni.

 

Podstawowe dane użytkowe:

· Sieć: 3G/4G, Wi-Fi® (802.11 a/b/g/n)
· Ilość kanałów: 96
· Liczba kontaktów: 300

· Stopień ochrony IP: 54
· Szyfrowanie: AES 256
· GPS/AGPS

· Wymiary: 169 x 44 x 93 mm
· Waga: 640g
· Fabrycznie zainstalowana karta SIM

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl