Motorola WAVE PTX TLK100

IMG_7637_rs_v3-1280x1280.jpeg
  • nowość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 1 959,76 zł 1959.76
Cena netto: 1 593,30 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Motorola Solutions
Kod produktu: 249A-82249

Opis

TLK100 to połączenie szerokiego zasięgu ogólnoeuropejskiej sieci komórkowej z prostotą łączności radiowej. Zapewnia pracownikom niezawodną łączność grupową i indywidualną oraz poczucie bezpieczeństwa dzięki lokalizacji ich położenia na mapie. Radiotelefony z serii TLK mają wytrzymałą obudowę odporną na codzienne wstrząsy i upadki, mogą korzystać z sieci 3G/4G i Wi-Fi®, zapewniając szybką i niezawodną szerokopasmową łączność PTT.

Komunikacja głosowa PTT („Naciśnij i mów”), wytrzymała, kompaktowa obudowa do zastosowania nawet w najcięższych warunkach oraz  akumulator o długiej żywotności.

Zapomnij o konieczności budowania lub utrzymywania kosztownej infrastruktury radiowej. Teraz możesz szybko wdrożyć komunikację bezprzewodową dla swojego zespołu bez potrzeby kosztownego i czasochłonnego licencjonowania widma lub ręcznego programowania całego systemu. 
 

Skrócony opis podstawowych funkcji:

•  Zdalne zarządzanie urządzeniami (Over-the-Air)

•  Wydajna i smukła konstrukcja

•  Łączność Wi-Fi®

•  Śledzenie lokalizacji

•  Głośny i wyraźny dźwięk

•  Prywatne i grupowe wywołania PTT

•  Status dostępności w czasie rzeczywistym

•  Bezproblemowy roaming

•  Zgodność z wieloma sieciami

•  Zoptymalizowane przełączanie między sieciami komórkowymi a Wi-Fi

 

Funkcje i korzyści:

Ogólnoeuropejski system PTT („Naciśnij i mów”)* –  Dzięki łączności z systemami łączności radiowej (LMR) i smartfonami radiotelefon WAVE PTX rozszerza korzyści płynące z połączeń PTT („Naciśnij i mów”), niezależnie od tego, czy znajdują się oni w tym samym miejscu pracy, czy na drugim końcu kraju.

Samoobsługowe grupy rozmówne
Zachowanie kontroli dzięki zdalnemu zarządzaniu grupami rozmównymi w czasie rzeczywistym. Koniec z kablami do programowania radiotelefonów. Bezprzewodowa aktualizacja całej floty, bez konieczności dotykania choćby jednego urządzenia.

Rozwój razem z firmą
Nowe subskrypcje można dodać w dowolnym momencie, co umożliwia łatwe rozbudowanie systemu łączności grupowej w miarę rozwoju firmy.

Łączność między różnymi platformami
Wzmocnij współpracę bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta zespół. Niezależnie od tego, czy mowa o pracownikach biura łączącym się z placem budowy, czy też pracownikach sprzedaży komunikujących się z magazynem — WAVE PTX umożliwia natychmiastową łączność pomiędzy radiotelefonem a smartfonem za pośrednictwem sieci 3G/4G i Wi-Fi.

Możliwości integracji z systemami radiowymi
Połącz się z posiadanymi już systemami MOTOTRBO™ Capacity Plus i Capacity Max i rozszerz zasięg swoich systemów trunkingowych na sieć ogólnoeuropejską*, aby uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji

Jeden przycisk, wiele zespołów
Współpraca na wysokich obrotach dzięki funkcji „Naciśnij i mów”. Możliwość kontaktowania się z wieloma zespołami jednocześnie i bezpieczna komunikacja za pomocą jednego przycisku.

STWORZONY DO PRACY
Korzystaj ze wszystkich zalet WAVE PTX i wytrzymałego radiotelefonu. Wszystkie elementy radiotelefonu WAVE PTX, stworzonego z myślą o biznesie, zostały zaprojektowane z myślą o komunikacji poprawie komunikacji między pracownikami i ich efektywności. Bez względu na to, czy chodzi o śledzenie lokalizacji i połączenia Wi-Fi, czy też o wytrzymałą konstrukcję bez odciągającego uwagę ekranu. Dodaj akcesoria, które są zgodne z Twoim sposobem pracy. Rozszerz wartość poprzednich zakupów dzięki akcesoriom kompatybilnym z modelem MOTOTRBO SL1600.

Wydajna i smukła konstrukcja
Płynnie przemieszczaj się między terenem a biurem dzięki smukłej konstrukcji, którą można obsługiwać jedną ręką. Komunikuj się z jednym pracownikiem lub z całym zespołem za pomocą przycisku „Naciśnij i mów”. Prowadź rozmowy w hałaśliwym otoczeniu dzięki głośnemu i wyraźnemu dźwiękowi.

Wytrzymała budowa
Już nigdy nie martw się o deszcz, kurz, ekstremalne temperatury, a nawet okazjonalny upadek. Radiotelefon WAVE PTX został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach.

Śledzenie lokalizacji
Łatwe zarządzanie personelem przy użyciu GPS pozwala zmaksymalizować bezpieczeństwo, sprawdzać status projektu, znajdywać szybsze trasy, modyfikować zadania i wysyłać członków zespołu tam, gdzie będą najbardziej potrzebni.

Łączność Wi-Fi
Dzięki wysyłaniu i odbieraniu wywołań PTT za pośrednictwem kompatybilnych sieci Wi-Fi możesz pozostać w kontakcie wewnątrz przemysłowych budynków i w innych środowiskach, w których zasięg telefonii komórkowej może być ograniczony.

Zgodność z akcesoriami SL1600
Wykorzystaj wcześniejszej inwestycje, używając słuchawek, zestawów słuchawkowych, akumulatorów, stacji ładowania i innych akcesoriów do modelu MOTOTRBO SL1600 z radiotelefonem WAVE PTX.

Długa żywotność akumulatora
Bądź pewien, że zasilanie będzie działać wtedy, gdy będzie najbardziej potrzebne. Dzięki akumulatorowi, który pozwala na pracę przez 18 godzin, możesz skoncentrować się na projekcie, zamiast martwić się o ładowanie.

Konstrukcja bez ekranu
Zmaksymalizuj produktywność dzięki minimalizacji rozpraszających wiadomości e-mail, SMS-ów i innych aplikacji, jednocześnie umożliwiając zespołowi skoncentrowanie się na wykonywanej pracy.

 

Podstawowe dane użytkowe:

· Sieć: 3G/4G, Wi-Fi® (802.11 a/b/g/n)
· Ilość kanałów: 96
· Liczba kontaktów: 300

· Akumulator standardowy: 2500 mAh

· Czas pracy: 18h

· Stopień ochrony IP: 54
· Szyfrowanie: AES 256
· GPS/AGPS

· Wymiary: 169 x 59 x 22 mm
· Waga: 170g
· Fabrycznie zainstalowana karta SIM

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl