Hytera PNC560

Cena brutto: 0,01 zł 0.01
Cena netto: 0,01 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Hytera
Kod produktu: 828F-21385

Opis

Hytera PNC560

PNC560 oferuje to, co najlepsze z dwóch światów — profesjonalny radiotelefon PTT i wytrzymały smartfon do pracy. Oferuje funkcję Push-to-talk (MCPTT) o znaczeniu krytycznym w sieci 5G/LTE z superszybką prędkością i niskimi opóźnieniami, wspierając komunikację i współpracę w zespole za pomocą prostego naciśnięcia klawisza. PNC560 to ultrabezpieczne urządzenie przeznaczone dla profesjonalistów, którzy potrzebują najwyższej ochrony danych. Wykorzystuje wielowarstwowy mechanizm bezpieczeństwa zintegrowany zarówno ze sprzętem, jak i oprogramowaniem, aby zapewnić kompleksową i odpowiednią ochronę danych na urządzeniu.

Najważniejsze cechy PNC560

 • Usługi 3GPP MCX
  PNC560 obsługuje dedykowane QCI usługi 3GPP MCX i krótkie MSP 40 ms dla usługi eMBMS i jest zgodny z najnowszymi funkcjami 3GPP platformy HyTalk MC.

 • Bezpieczeństwo danych
  PNC560 wykorzystuje wielowarstwowy mechanizm bezpieczeństwa zintegrowany zarówno ze sprzętem, jak i oprogramowaniem, aby zapewnić kompleksową i odpowiednią ochronę danych na urządzeniu.

 • Głosny i czysty dźwięk
  Podwójny głośnik wraz z inteligentnym wzmacniaczem mocy umożliwiają PNC560 dostarczanie głośnego dźwięku. Redukcja szumów oparta na sztucznej inteligencji, redukcja echa i eliminacja szumu wiatru pomagają filtrować hałas i rozpoznawać głos, aby poprawić klarowność.


 • Ekran 6,3 cala FHD+
  PNC560 ma ogromny 6,3-calowy ekran Full HD z wycięciem w kształcie kropli rosy. Ten ekran jest czytelny w świetle słonecznym i działa w rękawiczkach i mokrych palcach, idealny do użytku na budowach, w zakładach produkcyjnych i przemysłowych.

 • 3 Kamery wysokiej rozdzielczości
  Potrójne aparaty wyposażone w rozwiązanie do stabilizacji wideo, fotografowanie w słabym świetle i technologię wysokiego zakresu dynamicznego, łatwe rejestrowanie stabilnych filmów i ostrych zdjęć w ruchu, w dzień iw nocy, z bliska lub z daleka.

 • Skanowanie kodów kreskowych oraz kodów QR
  PNC560 może szybko odczytywać kody kreskowe lub kody QR w celu uzyskania informacji w dzień lub w nocy. To znacznie pomaga zwiększyć produktywność pracowników magazynu, kasjerów i nie tylko.


 • Otwarty ekosystem aplikacji
  Dzięki platformie Android, PNC560 umożliwia korzystanie z aplikacji innych firm, które pomagają wydajnie wykonywać pracę. Otwarte API umożliwiają tworzenie własnych aplikacji do określonych celów.

 • Niezrównana wytrzymałość
  Stopień ochrony IP68 sprawia, że PNC560 jest wyjątkowo odporny na wodę i kurz. Ponadto PNC560 wytrzymuje upadek z wysokości do 1,5 metra i ekstremalne temperatury od –20°C do +60°C.


Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl