Hytera MNC360

Cena brutto: 0,01 zł 0.01
Cena netto: 0,01 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Hytera
Kod produktu: 49CA-720AD

Opis

Hytera MNC360 to mobilny terminal typu PTT over Cellular (PoC) przeznaczony do komunikacji w pojeździe. Dzięki innowacyjnej konstrukcji Hytera urządzenie zapewnia niezawodną, głośną i wyraźną komunikację podczas różnych scenariuszy działań w terenie.

Prosta w użyciu konstrukcja ułatwia instalację, montaż i korzystanie z radiotelefonu. Dostępne są wszechstronne akcesoria, które spełniają szereg wymagań, zależnie od potrzeb. Model MNC360, jako profesjonalny, gotowy do pracy mobilny terminal PoC, jest idealnym urządzeniem do komunikacji grupowej dla szerokiego grona użytkowników.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY 

Głośny i wyraźny dźwięk 
• Wbudowany 4-watowy głośnik oferuje tłumienie zakłóceń i gwizdów, jak również technologię redukcji szumów, która umożliwia MNC360 przesyłanie głośnego i wyraźnego dźwięku nawet przy otwartym oknie podczas jazdy samochodem, na placach budowy czy tętniących życiem ulicach.

Płynniejsza komunikacja
• W porównaniu ze zwykłym smartfonem dwie zewnętrzne anteny LTE w MNC360 poprawiają czułość RX o 3 dB, pokrywając słabe obszary sygnału, takie jak przedmieścia lub podziemne parkingi.

• Dzięki funkcji inteligentnego przełączania się pomiędzy sieciami model MNC360 zawsze wybiera sieć o lepszej sile sygnału. Stabilna, bezproblemowa i wysokiej jakości komunikacja jest możliwa w każdym miejscu.

Elastyczność i możliwość dostosowania
• Współpracując z akcesoriami przewodowymi lub bezprzewodowymi, MNC360 zapewnia użytkownikom większą swobodę i elastyczność w komunikacji głosowej.
• Dzięki systemowi Android i standardowym interfejsom API model MNC360 umożliwia instalację aplikacji innych firm, aby stworzyć w pojeździe ekosystem dla aplikacji danych w terenie.
• Co więcej, MNC360 jest wysoce konfigurowalny, co pozwala dostosowywać jego możliwości do konkretnych potrzeb.

Inteligentna konstrukcja, bezpieczna jazda
• MNC360 to asystent bezpieczeństwa, który uruchamia alarm przekroczenia prędkości i zmęczenia podczas jazdy, zapewniając tym samym bezpieczną podróż.
• Przyciski w MNC360 są automatycznie blokowane podczas jazdy, co pomaga kierowcy skupić się bardziej na drodze, a mniej na terminalu.
• Jednocześnie do modelu MNC360 można podłączyć zewnętrzną kamerę USB pracującą jako kamera samochodowa do rejestrowania szczegółów podróży.

Dane techniczne Hytera MNC360

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl